Snakky Max – frontglass

Automat zajmujący zaledwie 0,5 m2 powierzchni a zapewniający dostęp do zdrowych przekąsek oraz napojów w każdej szkole. Na 7 niezależnych pułkach możemy zaoferować dostęp przez 24h do napojów, przekąsek z duża ilością błonnika witamin i przyjaznych zdrowiu składników odżywczych.

Wyposażony w oświetlenie LED, możliwość regulacji temperatury wraz z systemem zwrotu bilonu w przypadku problemów technicznych jest doskonałym uzupełnieniem dla sklepików i bufetów czynnych w określonych godzinach.
Automat dostosowujemy do wybranych wspólnie ze szkołą produktów, oraz sezonowo w zależności od spożycia napojów dzięki czemu zapewniamy stały dostęp do asortymentu ze zdrową żywnością jaki dla warszawy został zalecony w opublikowanym w BiP zarządzeniu 6244/2014

automat przekąskowy

Charakterystyka :

• Automat wyposażony w od 4 do 7 półek
  • Duża przednia szyba uwidaczniająca cały asortyment
  • Mniejsze rozmiary wobec SFERA i SAMBA
  • Do 42 wyborów różnych produktów
  • 5 przycisków bezpośredniego wyboru
  • Regulowana temperatura chłodzenia
  • Dobra widoczność produktów dzięki oświetleniu LED
  • System kontroli wydawania przez fotokomórki
  • Klawiatura numeryczna i wyświetlacz LCD.
  • Zmechanizowany zwrot monet
  • Wymiary (sz. x gł. x wys.): 735 x 855 x 1830 mm