Świeże kanapki

Jest to produkt opcjonalny, dobierany indywidualnie do danej szkoły. Z uwagi na swoją specyfikę dotyczącą terminu ważności, możemy je oferować w automatach o odpowiedniej rotacji produktów ponieważ data przydatności jest odpowiednio krótka. Dobrą praktyką jest, jeżeli w pobliżu szkoły jest piekarnia oferująca pakowane kanapki, aby mieć możliwość nabyć przed wizytą. Stosujemy kilak produktów, do popularnych Tomcio Paluch oferowanych w sieci Żabka, przez oferty od popularnych lokalnych firm Pan Kanapka, jak i kanapki z piekarni Putka.

Jeżeli automat w szkole ma odpowiednia dużą sprzedaż i wymaga codziennych wizyt, mamy możliwość codziennie dokładać  nowe kanapki, oferuje je w cenach zakupu i traktujemy tylko jako uzupełnienie.