Otyłość młodego pokolenia Polaków nie jest przypadkowa i poza zmniejszoną aktywnością fizyczną dzieci i młodzieży głównym czynnikiem jest złe odżywianie, nie jesteśmy w stanie wyeliminować nie zdrowych przekąsek ale możemy zastąpić je równie smacznymi a zarazem zdrowymi produktami.

Nasza oferta jest skierowana do szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów na terenie Warszawy i okolic, wyselekcjonowaliśmy listę produktów o korzystnym działaniu na organizm które oferujemy w wygodnej formia dla uczniów świadomych swojego wyboru.

Oferowanie w automatach sprzedających suszonych owoców, bakaliów czy produktów opartych na naturalnych zbożach daje możliwość wyboru dla wszechobecnych w sklepikach szkolnych chipsów, snickers-ów, napojów gazowanych typu cola.

Jesteśmy elastyczni i otwarci przy doborze asortymentu ponieważ nie jesteśmy powiązani jak wiele firm vendingowych ze światowymi koncernami przemysłu spożywczego które to narzucają asortyment jaki ma być sprzedawany, ponadto szukamy polskich produktów aby wspierać rodzime firmy.

Nasze produkty zawierają cenne składniki takie jak :

• błonnik,
  • witaminy z grupy A, B, C i E,
  • wapń oraz żelazo,
  • sole mineralne,
  • nienasycone kwasy tłuszczowe,
  • przeciwutleniacze,
  • węglowodany złożone,

Podczas pilotażowych instalacji automatów sprzedających zdrowe przekąski przekonaliśmy się, że coraz więcej młodzieży jest świadoma swoich wyborów i zapewniając im odpowiednie produkty oraz wspierając edukację żywieniową jesteśmy w stanie przyczynić się do poprawy jakości zdrowia najmłodszych.

Dlatego wierzymy, że zdrowe przekąski mogą docelowo wyprzeć popularne słodkie i tłuste batony i chipsy. Jeżeli szkoły postanowią zgodnie z zaleceniami Prezydent Miasta Warszawy opublikowanymi w BiP dostosować oferowany na ich terenie asortyment jest szansa na poprawę.